Info

Adventure Rally 2024

Mis on AdventureRally2024?

AdventureRally on aastaid tagasi ühest väiksest autoklubi sõpruskonnast välja arenenud üks tore reisiseiklus. Huvi selle põneva seikluse vastu on suur ja otsustasime seda jagada ka kõigi teiste huvilistega. Nüüd saavad kõik soovijad sellest seiklusest osa võtta ja liituda meie toreda seltskonnaga. Meie eesmärk on kõigile huvilistele anda võimalus avastada imelisi Kagu-Euroopas piirkondi kuhu tavaline turist ei satu. See on seiklus mille peaks läbima igaüks , et avastada erinevaid kultuure ja kombeid. Kogu seiklus on ülesehitatud punktisüsteemile ja kes lõpetab suurema punkti skooriga saab osalustasu tagasi ja lisaks veel erinevaid auhindu. Meie ei ole reisikorraldajad vaid üks mõnus seltskond kes soovivad anda teile võimaluse milleski erilise kogemiseks.

Toimumisaeg: 13.07-27.07.2024
Alguspunkt: Kurna Park, kell 12:00
Tule seikle koos meiega!
Nõuded osalevatele mootorsõidukitele:
Osaleda võivad kõik sõiduautod, kaubikud, mootorrattad ja muud huvitavad sõidukid. Keelatud on osaleda pistikühendusega hübriidsõidukitel, elektrisõidukitel, matkaautodel ja haagissuvilatel.
Teie mootorsõiduk peab Kagu-Euroopa kõige kurjema maanteesõidu jaoks vastama ainult mõnele nõudele: mootorsõiduk peab olema tehniliselt korras, omama kehtivat liikluskindlustust ja tehnoülevaatust

Teekond


Start on Kurnast ja seal samas ka finiš. Läbitavaid riike on kokku 17, aga kes jõuab rohkem ja tahab punkte juurde võib alati rohkem riike läbida. Eelnevatel kordadel on lausa mõned meeskonnad läbinud 21 riiki. Seitse päeva enne starti saavad kõik osalejad kaardi kus on märgitud punktid, mis tuleb läbida. Kõikidel meeskondadel jääb siis võrdselt aega oma teekond kaardistada ja leida võimalikult lühikesed vahemaad punktide vahel.

Teekonnal on keelatud:
Kasutada kiirteid (va Poola ja Balti riigid)

Majutus


Üle päeva on majutus meie poolt kus toimub kogunemine ja muljete jagamine. Kogunemiseks on aega antud 8 tundi, kella 13.00-21.00 kohaliku aja järgi. Ööbimised asuvad varasemalt kaardile märgitud kämpingu parkides. Seal saab pesta, valmistada toitu jne. Iga üks peab ise endale leidma üle päeva koha, kus ööbida. Kõige lihtsam, turvalisem ja odavam on kasutada selleks kämpinguparke. Seal võid magada autos või telgis. Telkimine on enamus riikides lubatud ainult selleks ettenähtud kohtades ja telgi püstitamine looduses võib minna kalliks maksma. Kõikidele meeskondadele saadame lingi kus kohast saab alla tõmmata rakenduse millega on ülilihtne leida endale ööbimine.

Keelatud on:
Ööbida hotellides, rendi majades- korterites jne.

Punktide arvestus

1.Iga meeskond kes stardib saab automaatselt 5000 punkti
2. Läbides kõik ette antud kaardil märgitud huvipunktid saab automaatselt meeskond lisaks 2000 punkti.
3. Väiksema kilometraažiga meeskond saab lisaks 500 punkti
4. Kui meeskond avastab ise midagi põnevat mis ei asu turismipiirkonnas ja väärib märkimist siis saab lisaks iga leitud koha eest 250 punkti juurde. Oma leiust tuleb teavitada ja pildid edastada selleks loodud Messengeri gruppi
5. Iga huvipunkti eest mis jääb meeskonnal kaardilt võtmata saab trahvi 250 punkti

Meeskonnad


Turvalisuse kaalutlusel peab igas sõidukis (va mootorrattad) olema vähemalt kaks inimest. Mootoratturid peavad sõitma vähemalt paaris. Väikelapsed ja koduloomad on keelatud.

Osalustasu


Ühe meeskonna osalustasu on 500.-
Hind sisaldab ühte mootorsõidukit ja 2 inimest. Iga lisa inimene sõidukis maksab 100.-
Mootoratta osalustasu on 250.-

Osalustasu sisaldab:
1. Meie poolt pakutavat ööbimist kokku 7 korral
2. Sõidukile paigaltavat GPS jälgimissüsteemi
3. Kaardistamist ehk punktide maha panekut
4. 24/7 tuge ja nõustamist nii telefoni kui neti teel
5. AdvetureRally2024 ja sponsorite kleebised sõidukitele (kui on soovi)
6. Auhinnad kõikidele osalejatele

Varustus


Soovitame tutvuda ka meie poolt antud soovitustega, mis võiks kaasas olla igal meeskonnal.
Know Us

Our Successful Journey

History
Nisl nisi scelerisque eu ultrices vitae auctor eu augue. Diam quam nulla porttitor massa id neque aliquam. Et malesuada fames ac turpis egesta on nisi est sit amet.

Meid toetavad:

etEstonian