KKK

Seiklustahet, autot- mootorrattast ja 2 nädalat vaba aega.

Kui olete EL-i kodanik, ei vaja te selle seikluse jaoks viisat.

Autod

Uued, klassikalised ja uunikumid on teretulnud

Mootorrattad

Uued, klassikalised ja uunikumid on

Kaubikud ja veoautod

Uued, klassikalised või uunikumid kaubikud – veoautod on teretulnud.
Matkaautod ja haagissuvilad ei ole lubatud. Iseehitatud matkaautod on lubatud

Elektrisõidukid

Pistikühendusega hübriidsõidukid ja elektriautod ei ole lubatud.

Start on Eestist ja täpne asukoht öeldakse kõikidele 1 kuu enne starti. Stardiüritus algab 10.00 ja kell 12.00 on ametlik start. Kõigi sõbrad, pere ja fännid on sinna teretulnud.

Teeolud erinevat oluliselt:

Kuiva asfaldil +45 kraadiga, kruusateedel mägedes koos vihma- rahega ja muidugi Balkani kurvilised mägiteed
Maanteid leiab seal igale maitsele!

Igal rallil on oma Facebooki grupp kuhu lisatakse kõik osalejad. Seal saate enne rallit, selle ajal ja pärast rallit teiste meeskondadega mõtteid vahetada jne. See grupp avatakse kõikidele 1 kuu enne starti
Lisaks paigaldab Navirec kõikidele autodele peale gps-d ja kõikide meeskondade asukoht on avalikult kaardilt näha.

Iga toetus on teretulnud ! Eelkõige ootame kingitusi osalejatele ja vastutasuks saavad sponsorid oma kleebiseid meie autode peale kleepida. Lisaks iga toetaja nimi-logo läheb meie kodulehele ja sotsiaalmeediasse. Oleks eriti tore kui meeskonnad ise veel otsik juurde meie toredale seiklusele uusi sponsoreid. Sammuti võib meie seiklust reklaamida igal pool ja igal ajal

Osavõtutasu tuleb tasuda vastavalt sinule saadetud arve põhjal, et Sinu stardikoht oleks ametlikult broneeritud. Broneeringut saab tühistada kuni 1 kuu enne starti ja me tagastame 100% osavõtutasust. Hilisemate tühistamiste korral tagastame 50% osalustatust või jääb osalustasu järgmise seikluse ettemakseks. Võimalus on oma broneerig kolmandale osapoolele edasi anda. Kui sinu broneeringu võtavad üle sõbrad, sugulased või tuttavad, siis anna muudatustest teada otse e-kirja teel.

Lisaks osavõtutasule lisanduvad kulud toidule, bensiinile, võimalikele praamiülesõitudele või teemaksudele. Umbkaudne ülevaade reisikuludest päevas 2-liikmelise meeskonna jaoks: Kütusekulud: umbes 500-800 euri.

Täpset summat on raske öelda aga varasemast kogemusest läheb selline seiklus maksma 1 meeskonna kohta umbes 1000-1500 euri ehk 500-750 1 inimene.

Ööbimine vabas õhus, telgis, sõidukis või uute sõprade juures: 0€. Kämpingupargid: 1 öö 10-25 euri auto ja 2 inimest 

Enamus valmistab toidu ise kaasas oleva pliidi-priimusega ja see tunduvalt odavam kui väljas süüa. Lisaks on toiduained võrreldes Eestiga ikka väga odavad, Oleneb riigist aga kohalikus restoranis võib saada korraliku prae näiteks Albaanias 3.50 .- aga Horvaatias 35.-.

etEstonian